Hayra Aşure Dağıtımı

Hayra Aşure Dağıtımı

İzmir aşure dağıtımında firmamızın geleneklerimize uygun organizasyon hizmeti vermektedir. Şef Kemal usta deneyimli ekibi ile aşure dağıtımını istediğiniz adreste ve saatte yapmaktadır.

İZMİR AŞURE

İzmir aşure dendiğinde damakta kalan özel tat Kemal ustanın aşure tadıdır. “Her şeyden bir tutam” ama hepimize esprisidir aşure. Her şeyden bir tutamın ayarı ve kıvamı elbette ustalık işidir.

Aşure bugün bir tatlı çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Halbuki aşurenin tarihsel sürecine gittiğimiz de çok derin bir anlama sahip olduğunu bilmekteyiz. Geleneklerimizde hayra aşure dağıtımı yapılmaktadır.

Aşure bir arada beraberce bir şeyler üretebilmeyi, dayanışmayı, paylaşmayı ve birbirimizle güçlü olduğumuzu gösteren en önemli yiyeceklerden bir tanesidir. Muharrem Ayı’nın onuncu gününde büyük kazanlar ile kaynatılır. İçine on iki çeşit malzeme konulur. Bütün malzemeler eklendikten sonra konu komşu ne varsa herkese dağıtılır.

İzmir aşure dağıtımı

Günümüzde sitelerde, büyük apartman binalarında insanların birbirine ulaşması kolay değildir. O yüzden kişiler aşure yaptığı zaman dağıtmak gibi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalıyorlar. Hal böyle olunca da yapılan aşurenin pek bir hayrı olmuyor. Çünkü dayanışma ve beraberlik için yapılan bir yiyecektir aşure.  

İZMİR AŞURE DAĞITIM FİRMASI

İzmir aşure dağıtım firması olarak dilerseniz aşurenizin dağıtım işlemini gerçekleştirebiliriz. Aşurenizde hangi malzemelerin olacağını bizlere iletebilirsiniz.

Kaç kişilik bir aşure yapacağımızı bizlerle iletişime geçerek söyleyebilirsiniz. Yapacağımız aşure ile bir çok insandan hayır duası alacaksınız.

İzmir Hayra Aşure Dağıtım Firması olarak müşterilerimizin bu konudaki hassasiyetini biliyoruz ve ona göre koşullara sahibiz. Bu konuda vicdanınızın rahat etmesi bizim için önemlidir.

Bu yüzden aşure dağıtım firması ile beraber hareket ederken gözünüz arkada kesinlikle kalmasın. Çünkü aşure yaparken kullandığımız bütün malzemeler sağlık bakanlığı onaylıdır.

Firmamız merdiven altı güvenilmez bir firma değildir. İzmir Hayra Aşure Dağıtım firması olarak gerekli bütün yasal koşullara sahibiz. Denetime açık bir firmayız. Müşterilerimiz ile aramızda güven bağı kurmak firmamızın birinci koşullarındandır.

Hayra aşure dağıtımı için istenilen mekanda önceden bulunulup gerekli ortam oluşturuyoruz. Önceden gelip yaptığımızın işin ne kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Böylece sizin de hayır işiniz için çok doğru bir firma ile çalışmışım deme imkanınız olur.

AŞURE DAĞITIMI FİYATI

Aşure dağıtımı fiyatı istediğiniz aşureye ve kaç kişilik aşure yapılacağına göre belirlenmektedir. Çok fazla çeşit talebi olduğundan, aşurede istenecek artı malzeme farklılığı çok fazla olduğundan aşure dağıtım fiyatı da bu isteklere göre farklılıklar göstermektedir.

Bize ulaştığınızda, biz yaptığımız aşureye göre size, detaylı bilgi veriyoruz. Siz, artı isteğiniz olursa bize iletiyorsunuz. Net olarak aşure dağıtım fiyatını belirliyoruz.

Aşure dağıtım organizasyonunu baştan sona biz yapıyoruz. Şirketimiz İzmir lokma organizasyonunu profesyonel olarak yapan lokmacı ekibine de sahiptir.

  • Hayra Aşure Dağıtımı
  • Hayra Aşure Dağıtımı