İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir lokma fiyatı, elbette lokma dökümü yapılacak kişi sayısına göre değişmektedir. Lokma fiyat listemiz genel olarak kampanyalıdır. Değeri belirleyen emek, sunum ve kalitedir. Şehrimizin insanı nerede ise her sokak ve caddede bizi görmüştür, yüzümüze, işimize, lokma tadımıza aşinadır. Gönül ve hayır işlerinde fiyat önemsenmez aslında. Önemli olan hizmetin kendisidir. Güç yettiği kadar hayır verilir. Güç yettiğinizin en anlamlı, en sağlıklı, en doğru sunumudur hayırlı olan. Biz yılların deneyimi, birikimi, ustalığı ve dualarımız ile sunuyoruz hizmetimizi.  

Lokma Fiyatları Listesi :

300  kişilik İzmir lokma fiyatı  2000 TL.

400  kişilik İzmir lokma fiyatı  2400 TL.

500  kişilik İzmir lokma fiyatı 2800 TL.

Ucuz Lokma Fiyatı Dikkat

izmir lokma fiyatıNazlı lokma tüm hizmet sürecinde yasal, hukuki, ahlaki ve mesleki değerlere bağlı olarak hizmet verdiği gibi İzmir lokma fiyatını etik ve mesleki değerlerine bağlı verir. Bu bağlılıkla dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Daha çok para kazanmak için sizin hayır lokması etkinliğinizi istismar eden dolandırıcılar “ucuz lokma fiyatı” reklamı yapmaktadırlar.

Dikkat etmeniz gereken husus nedir? Bir ürünün ve hizmetin ucuz olması, emekten, meslekten, malzemeden çalınması ile mümkündür. Lokmacının mesleğinden çalıyorlar ve ucuz lokmacıyız diyorlar. Zira lokmacılık ile alakaları yok. Lokma makinesine güveniyorlar. Emekten çalıyorlar. Zira çalıştırdıkları personelin değil sigortasını, yevmiyesini dahi tam vermiyorlar.

Bunlar bizi ilgilendirmez dediğinizde sizi ilgilendiren ve dikkat edeceğiniz ve bilmeniz gereken bilgi şudur. Bu “ucuz lokmacılar” malzemeden çaldıkları için aslında lokma görünümlü tatlı zehri sizin adınıza, sizin misafirlerinize, sizin hayır etkinliğinizde, sizden para alarak yapıyorlar. Bu hayır sizin hayrınızdır. Misafirlerinize tatlandırılmış zehir değil, gerçek lokma ikram etmek istersiniz değil mi?

Gerçekten sağlıklı lokma ikram etmek istiyorsanız “ucuz lokma fiyatı” verenlere lütfen kullandıkları, yağın, unu, şekerin markasını, sağlık sertifikasını sorunuz ve denetleyiniz. Bu dikkati lütfen ihmal etmeyiniz.

Lokma Fiyatı Kampanyaları

Nazlı lokma aşırı talebin oluştuğu "Üç aylar" zamanında lokma fiyatında kampanyalar düzenler. Web sitemizden takip edebilirsiniz. Veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Nazlı İzmir lokma, engelli, yaşlı, hasta yurttaşlarımızın yapmak istedikleri hayır etkinliğinde, lokma fiyatında bu yurttaşlara özel indirim yapar. Bu nazlı lokmanın engelli, hasta, yaşlı insanlarımızın hayır etkinliğine katkı çabasıdır.

Lokma fiyatına dair daha fazla detay bilgi için lütfen bizim ile İzmir lokma telefon, mail, harita, ofis bilgilerimizden irtibata geçiniz. Telefon ve maillerimiz yedi yirmi dört saat açıktır.