Pilav Çeşitleri

Pilav Çeşitleri

Hayır yemeklerimizden biri de pilavdır. İnsanımızın derdi paylaşmaktır aslında. Ruhundakini, başındakini, elindekini, cebindekini, gönlündekini paylaşmaktır. Pilav dağıtmak isteyen hayırseverin pilavı bir başka olur elbette.

pilav çeşitleri

O pilavın tadı hiçbir mutfakta bir daha bulunamaz. O tadı veren ise, o pilava katılan ruhtur, dilektir, hayırdır, sevgidir, dayanışmadır, duadır, gönüldür.
Ekibimiz tüm pilav çeşitlerinde ustadır. İster döner ister başka bir yemek ile sunumda özel tat verme ustasıdır. Etlerimiz yüzde yüz dana etidir. İsteye elbette dinimizce caiz et türü seçebilir.
Pilav çeşitlerindeki ustalığımız ve seyyar ekipmanlarımız ile istenilen yer ve mekanda hizmetinizdeyiz.

Hayra Pilav Dağıtım Hizmeti

Bazen bir rahmetlinin ardından hayra pilav dağıtım hizmeti istenir. Bazen iş yeri açılışında, bazen sünnet sırasında, bazen düğün etkinliğinde istenir bu hizmet bazen de savuşturulan kaza bela sonrası hayra pilav dağıtımı hizmeti istenir.

Yüzlerce insana pilav dağıtımı hizmeti vermek kolay değil. Kentlerde zaten evlerde bu imkan da yoktur. Hayra pilav dağıtma işini profesyonel firmalar yapar. Nazlı lokma da hayra pilav dağıtma hizmetini profesyonel yapan firmadır.

Sebebiniz ne olursa olsun. Hayır sizin hayrınızdır. “Allah kabul etsin.”

Hayra pirinç pilavı dağıtmak isteyebilirsiniz. Hayra bulgur pilavı ikram etmek isteyebilirsiniz. Pilavınız sade olabilir. Etli olabilir. Tavuklu olabilir. Veya sizin istediğiniz şekilde pilav sizin isteğinize özel yapılabilir.

Nazlı lokma hayra pirinç pilavını, tavuklu, etli veya sizin istediğiniz şekilde özel olarak yapıp, servis eder.

Nazlı lokma hayra bulgur pilavını, etli, etsiz, tavuklu, tavuksuz, sade ya da isteğinize uygun özel pilav yapımı ve ikramı hizmeti verir.

Nazlı lokma hayır pilavı hizmeti hangi adreste yapılacaksa o adreste bu hizmeti sunar. Hizmet saatini de siz beliriyorsunuz. Bu sizin hayır etkinliğiniz. Biz sadece sizin isteklerinize göre pilav yapıp ikram ederek, hayır etkinliğinize katkı sunuyoruz.

Hayır Pilavı Dağıtım Fiyatı

Nazlı lokma hayır pilavı dağıtım fiyatı için firmamıza, mail, telefon, sosyal medya veya bizzat ulaşarak bilgi vermeniz gerekiyor. Kaç kişi için hayır pilavı yapılacak ve ikram edilecek? Nerede hayır pilavı servisi nasıl yapılacak? Biz bu bilgileri sizden aldıktan sonra size, hayır pilavı dağıtımı fiyatımızı bildiriyor, detaylı bilgi veriyoruz.

Hayır Pilavı Dağıtımı Bilgilendirme

Ucuz olsun diye küfleniş bulgurdan, pirinçten, merdiven altı bozuk yağdan ucuz pilav diye hayır pilavı dağıtımı yapan merdiven altı şirketlerin olduğuna dair özellikle bilgilendirme yapmak istiyoruz. Nasıl olur diye hayret etmeyiniz. Bu bilginin aklınızda olması, dikkatli olmanız, misafirleriniz ve sizin sağlığınız için hayati önemdedir. Hayrı olmayan bir sonuç yaşamanızı istemeyiz.

Nazlı İzmir lokma yasal firmadır. Hayır pilavında kullandığı yağ, bulgur, pirinç, tavuk, et gibi tüm malzemelerde sağlık bakanlığı onayını almış, sertifikalı, markalı ürünleri kullanır. Denetiminize açık şeffaf şekilde hayır pilavını yapar ve ikram eder. Yine lokmacı ustasıdır ve lokma dökümü hizmeti yapar.