Referanslarımız

Referanslarımız

Yapılan iş firma için referans olur. Yapılan işin gerçekten referans olabilmesi için hizmet verilen firma ya da şahsa sorulduğunda, “evet hayır lokması hizmetini bize çok iyi verdi. Referans oluyorum.” Demesi gerekir.

Yapılan her iş değil, başarılan, başarısı onaylanan iş ve hizmet referanstır. Bu hayır lokması hizmeti referansları içinde böyledir.

İş Yeri Açılışında Hayır lokması

Uzun yıllardır, iş yeri açılışında hayır lokması servisimiz ve ikramımız var. İş yeri açılışı yapan yurttaş, daha hayırlı işi olması, bereketinin bol olması için, hayır lokması ikramı için bize ulaştığında, biz bu organizasyonu üstleniyoruz.

İş yeri aşılışı lokma servisi güçlü bir organizasyon gerektirmektedir. Bazen yüzlerce insana lokma ikramı yapabilecek kapasiteye sahip olmak lazım gelir. Sıradan bir olay değil. İş yeri açılışları için her hangi bir lokmacıdan değil bu işte referansı olan firmadan hizmet almanızı önemle tavsiye ederiz.

Nazlı lokma referanslar

Neden?

Zira mesleki deneyimi olmayan, yeterli aracı, personeli olmayan amatör veya merdiven altı firmalar iş yeri açılış organizasyonunuzu mahvedebilir. Moralinizi bozar. Canınızı sıkar. “olmadı bu yeniden açılış yapacağım” deme şansınız da yoktur. Bu nedenle tercihinizi iyi araştırdıktan özellikle referansı sağlam olan lokma firmasını tercih etmenizi öneriyoruz.

Rahmetli Olan Yurtta İçin Hayır lokması

Bu bir görevdir. Rahmetli olan insana geride kalan yakınları hayır lokması ikram eder. Bu lokma, rahmetlinin hayrına yapılır. Yiyenlerde onun için dua ederler.

Rahmetli için hayır lokması hizmeti istediğinizde tüm lokma işini biz yapıyoruz. Nerede ve ne zaman ve kaç kişilik olduğunu bize söylediğinizde o görev artık bizdedir. Elektrik, su veya başka hiçbir sorun ile uğraşmıyorsunuz. Misafirleriniz ile ilgileniyorsunuz.

Özel Günlerde Hayır lokması

Düğün, nişan, nikah, sünnet veya benzeri özel günlerde hayır lokması ikramı için biz lokmacı firma olarak özel ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Özel gün lokma ikramı organizasyonu profesyonel bir organizasyondur.

İzmir lokma referanslar

Dikkatinizde ve bilginizde olması gereken uyarımız şudur. Lütfen özel günlerinizde, özel gününüzü rezil edebilecek, merdiven altı firmalardan hayır lokması hizmeti istemeyiniz. Referansı olan, güvendiğiniz, bu organizasyonda profesyonel yasal İzmir lokma firmalarını tercih ediniz.

Referans sormak sizin araştırma ve bilinçlenme çabanız. Referans göstermek de bizim mesleki görevimiz.

Refranslarımıza Bir Kaç Örnek:

- Pehlivan Oglu Marketleri

- Turkcell Super Online

- Tansas Marketler Zinciri

- Sok Marketi

- Koçtas Magzasi

- Trakya Birlik