Nazlı Lokma

Nazlı Lokma

Baba mesleğidir lokma dökümü Nazlı lokmada. Çekirdekten yetişmeyiz bu neden ile. Yoğrulmak derler eskiler. Bu meslekte yoğrulduk aslında. Ne zamandır diye yapıyorsunuz diye sorduklarından doğduğum günden bu yana cevabını veriyoruz hiç düşünmeden. Nazlı lokma doğuştan lokmacıdır.

Babadan Oğula Nazlı Lokma

Unlu mamullerde, özellikle de İzmir lokma ve saray lokmada babadan öğrendiklerimizi geliştirmek ile geçti meslek çabamız.

Nazlı lokma

 

Geçmiş ile gelecek arasında bir bağ bizim için mesleğimiz aynı zamanda. Nazlı lokma geçmiş ile gelecek arasındaki lezzet koprüsüdür.

Profesyonel Hizmet

Seyyar ekibimiz var hizmetinizde. İzmir lokma dökümü, saray lokması dökümü, servis ve sunumun da profesyonelleşti bunca zaman sonra. Profesyonelden kasıt, istediğiniz zaman ve mekanda hizmet sunma kabiliyetidir. Mevcut teçhizatımız ve ekibimiz ile İzmir de daima hizmetinizdeyiz. İstediğiniz zaman ve mekanda profesyonel hizmet sunuyoruz. Nazlı lokma daima lokma hizmetindedir.

Nazlı Lokma Hizmetleri

İzmir lokması, saray lokması, irmik helvası, un helvası, pilav çeşitleri yapım ve sunumunda bize ulaşmanız yeterlidir.  Nazlı lokma telefon kadar yakın daima yanınızda yanı başınızda.

Nazlı lokma firmamız, İzmir lokma da artık bir referans bir markadır.

Nazlı Lokma Erişim

Nazlı lokma erişim, ulaşım sorunu olmayan bir firmadır. Hafta içi, hafta sonu, gece, gündüz, yedi yirmi dört saat ulaşabileceğiniz telefonumuz : 0535 869 56 67 daima açıktır.

Nazlı Lokma İzmir

Yine adres, harita bilgilerimiz Nazlı İzmir lokma iletişim sayfamızda mevcuttur.

Sosyal medya hesaplarımız açıktır bize her daim sosyal medyadan erişim sağlayabilirsiniz.

Nazlı Lokmanın Sağlıklıdır

Lezzet kişiye göre değişebilir. Fakat sağlık göreceli ve değişken değildir. Biz verdiğimiz hizmette daima sağlıklı ürünleri tercih ederiz. Hizmetimiz denetime açıktır. Her yurttaş nasıl bir İzmir lokma yediğinden emin olmalıdır. Kullandığımız ürünlerin markaları, sağlık sertifikaları yurttaşın denetimine açıktır. Biz kendi yemeyeceğimiz, çocuğumuza yedirmeyeceğiz lokmayı asla ikram etmeyiz. Güvenerek ifade ediyoruz ki lokmamız sağlıklıdır.