Blog

Blog

Nazlı lokma organizasyon hizmetlerimizde yaşadığımız deneyimleri blog sayfamızdan sizin ile bilgilendirme amaçlı paylaşmak istiyoruz. Amacımız lokma organizasyonunda yaşadıklarımızı arşivlemek ve bir yerde toplu olarak bulundurmaktır.

Neden Blog?

Sitemizde blog sayfamızı neden olmalı diye düşündük elbette. Blog sayfamız olmalı çünkü günlük anlık yaşanan pratik deneyimlerin içerisinde muazzam bilgiler olmakta. Bu bilgileri sizin ile paylaşmamızın size çok faydası olacağını düşünüyoruz.

Sadece son kullanıcı müşteri için de değil aslında blog genel olarak İzmir lokma organizasyonu sektörü için de blog ciddi bir bilgi ve paylaşım işlevi görebilir. Bir ihtiyaca cevap verebilir.

Blog Amacı Nedir?

Henüz kamusal ve kurumsal bir örgütlülüğü ve denetimi olmayan lokma sektöründe blog aracılığı ile bir nevi denetim işlevine katkı yapmak istiyoruz.

İsterseniz sizler de yazabilirsiniz. Lokmacılar ile yaşadığınız sorunları blog sayfamızda paylaşabilirsiniz. Karşılaştığınız organizasyon veya sağlık sorunlarına dair yapacağınız uyarı ve bilgilendirmeyi yazı olarak bize ulaştırdığınızda biz verimli olacağını düşündüğümüzde paylaşacağız.

Yine sektörde yer alam diğer lokma firmaları da ister ise kendi düşünce, tecrübe ve deneyimlerini blog sayfamızda yazabilir ve paylaşabilirler.

Blog kategorisi açar iken amacımız bu sektör için bir anlamda arşiv oluşturmaktır. Arşiv olumlu iyi olan hizmet ve hizmet özelliklerini geliştirmek iken olumsuz olanların da bir daha tekrarlanmaması için oluşan bellek işlevini görebilir. Bir tür kontrol mekanizması olarak işlev görebilir.

Blog Kategorimizde Neleri Paylaşacağız?

Fırsatımız olduğunda yaptığımız lokma organizasyonu hizmetlerinize dair bir tür günlük bilgi paylaşımı yapacağız.

Blog sayfamızda sektörümüzde olan kimi hırsız, korsan firmalara dair sizleri bilgilendireceğiz.

Yine profesyonel, yasal olduğunu bildiğimiz, sağlıklı lokma hizmeti verdiğinden emin olduğumuz lokma firmalarına dair bilgilendirme yaparak sizin doğru seçim yapmanıza katkıda bulunacağız.

Dikkat etmeniz gereken uyarılarımız olduğunda sizi bu konularda bu sayfalardan uyararak bilgilendireceğiz.

Blogda Yazabilirsiniz

Biz İzmir lokmayı tadan yurttaşında da, İzmir lokma organizasyon hizmeti alan kurum, kuruluş, firma veya vatandaşlarında blogda yazmasını isteriz. Bir tür tecrübe ve bilgi platformu olmasını isteriz. Yazmak isterseniz, doğru ve bilgilendirici olduğuna emin olduğumuzda yayınlarız.

Kişi veya kurumlara eleştiri olabilir fakat asla hakaret, onur kırıcı rencide edici saldırı olamaz. Bilgilendirme olabilir fakat bir tür reklam panosu gibi paylaşım elbette olamaz.

Amaç doğru lokma organizasyonu için doğru bilgi bloğu oluşturmaktır.

 

  • Blog
  • Blog