Helva Çeşitleri

Helva Çeşitleri

Helva hayatımızın her alanında bir tattır insanımız için. Daha ilk doğumda helva dağıtılır kolu komşuya. Okula başladığında yine tadımızı paylaşırız helvamız ile dostlarımız ile. Olurda askere giderse, gelirse tadımız yine helvadır. Sünnette de tat paylaşımı yine helvadır. Olurda mevlit okutursak helva yine dilimizdedir. Yeni ev alsak ilk işimiz helva dağıtmaktır. Kuzularımız sütten kesildiğinde dahi helva ile kutlarız. Bu dünyaya veda ettiğimiz de ardımızdan dağıtılan yine helvamızdır.
Temel malzemesi, un, irmik, yağ, şeker, kaymaktır helvamızın. Bu malzemeye katılan iyiliktir, dilektir, kimileyin acıdır, kederdir, kimileyin ise, sevinçtir, mutluluktur, umuttur, beklentidir, özlemdir, hayalimizdir. Helva tadında bazen acımızı dağıtırız bazen sevincimizi, bazen duamızı, bazen umudumuzu bazen ise dualarımızı. Gönlümüz ve gönül hallerimizdir helva ile paylaştığımız.
Bizden helva tatlısı istendiğin de tüm ekibimiz hisseder, helva dağıtanın gönlünden ne geçtiğini. Hissiyatın değerini harç eyleriz helvamıza.

Hayır Helvası Dağıtımında Ayrıcalık

Nazlı lokma hayır helvası dağıtımı için size ayrıcaklı hizmet sunuyor. Bizim size sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetin farkı kalitesidir. Hem helva tadında ki lezzet hem de sunumdaki profesyonellik asıl farkımız olmaktadır.

izmir hayır helvası

Nazlı lokmadan helva dağıtımı hizmeti alma sözleşmesi yaptığınızda farkı görmeye başlarsınız. Önce personelimizin uzmanlığı ve meslekte oluşan tecrübesi ilk ayrıcalıklı hizmetimizdir. Helva malzemesi olarak kullandığımız tüm ürünler TSE onaylı, markalı, sağlık sertifikası olan ürünlerdir. Araçlarımız sürekli bakımı yapılan araçlardır. Hayır helvası dağıtım hizmetinden önce mutlaka dezenfekte edilir. Yaptığınız her ödeme faturalandırılır. Hayır lokması sonrası etrafta asla çöp, atık bırakılmaz.

Sizin yapmanız gereken sadece, hayır helvasının kaç kişilik olacağını, hangi adreste ve hangi saatte olacağını bize bildirmenizdir. Sonrasında siz misafirleriniz ile ilgilenir iken biz, o adreste, o saatte hayır helvası yapım ve ikram hizmetini veriyor olacağız.

Hayır Helvası Döküm Fiyatı

İzmir hayır helvası döküm fiyatı, kaç kişilik olacağına göre belirlenmektedir. Ayrıca un helvası irmik helvası fiyatları da fark etmektedir. Hayır helvası fiyatı için sizin bize kaç kişilik olacağına dair ve ne helvası olacağına dair bilgi vermenizden sonra size hayır helvası fiyatı ücretlendirilmektedir.

Hayır helvası Dökümünde Uyarı

Yüz, üç yüz, beş yüz, belki bin insana hayır helvası ikram edeceğinizden bu hizmeti alacağınız firmalar konusunda uyarmayı görev ediniyoruz.

helva çeşitleri

Hayır helvası dağıtımı hizmetini veren firmanın şeffaf ve denetlenebilir olduğunu bilmeniz önemlidir. Bu sayfamızda da İzmir lokma hizmetimize dair bilgilendirmeyi incelyebilirsiniz.

Sahte, korsan helva dökümü yapanlar, ucuz olsun diye sağlıksız malzeme kullanıyorlar. Misafirlerinizin sağlığını tehdit edebilirler. Bu uyarının dikkatinizde olması yüzlerce insanın sağlığı için önemlidir. Daha fazla bilgi için telefon, mail, sosyal meya dan bize ulaşabilir bilgilerimiz için İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.