Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Şehrimizde hayrına lokma döktürmek isteyen kişi, firma ve resmi kurumların bize sıkça sorduğu soruları ve cevapları bilgi vermek ve sizleri bilgilendirmek için burada paylaşıyoruz.

izmir Lokma Kaç Para?

İzmir lokma döktürme kaç para aynen böyle soruluyor ve çok sıkça soruluyor. İzmir lokma kaç kişilik olacağına ve sizin ekstra taleplerinize göre kaç para olacağı belirleniyor. Fakat İzmir lokma fiyatı sayfamızda fiyatımız listelenmiştir.

İzmir Lokma Döktürürken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İzmir lokma döktürür iken nelere dikkat etmeliyim sorunun cevabı aslında çok uzun ve İzmir lokma sayfamızda detaylı olarak anlatılmıştır.

İzmir lokma döktüreceğiniz firmanın vergi kaydına, resmi izinlerine, personelinin meslekten olup olmadığına, markalı ürünler kullandığına ve elbette referanslarına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

İzmir Lokma Zehirlenmeye Yol Açar mı?

İzmir lokma un, şeker ve yağ mamulleri kullanılarak yapılan bir tatlıdır. Kötü, sağlıksız, merdiven altı un, şeker, yağ kullanıldığında zehirlenme ve hatta ölümcül sağlık sorunlarına yol açabilir.

Kimi korsan firmalar ucuz olsun diye mısır özünden yapılan şekeri şerbette kullandığından özellikle şeker, kalp, tansiyon, kolesterol hastası olan hastalarda ciddi sağlık riski hatta hayati tehlike riski ortaya çıkarabilmektedir.

Kimi merdiven altı firmaların aynı yağı değil bir kere defalarca kullandığını biliyoruz ki yanmış yağ tekrar ve tekrar yakılarak kullanıldığında kanserojen bir hal aldığını azıcık sağlık bilgisi olan dahi bilmektedir.

Misafirlerinizin sağlığını korumak hayrınıza döktürdüğünüz lokmanın gerçekten hayırlı bir hizmete dönüşmesini sağlamak için lütfen lokma firmasını denetleyiniz.

İzmir Lokma Firmasını Nasıl Denetlerim?

İzmir lokma firmasını denetlemek zor değildir. Vergi levhasını, sertifikasını, personelini, kullandığı malzemelerin markalarını zaten şeffaf olarak sergilemek size sunmak, göstermek zorundadır.

Yasal bir firma zaten bu belgeleri size özellikle göstermek ister. Bunları göstermiyorsa veya siz ikna olmuyorsanız lütfen o firmaya ve lokmasına güvenmeyiniz.

Lokma Aracına Elektriği Nasıl temin Ediyorsunuz?

Bizim araçlarımız donanımlı olduğundan elektrik ve enerji ihtiyacını yine aracımızdan temin ediyoruz. Bunun için sizin ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Nerede Lokma Döktürebilirim?

Bazı resmi kurumlar dışında istediğiniz her yerde lokma döktürebilirsiniz. Evinizde, nikah salonunda, camide, iş yerinde, sokakta, okulda, hastane önünde, düğün salonunda siz nerede isterseniz orada lokma dökümü yaparız.

Lokma Dökümü İçin Resmi İzin Gerekli mi?

Bazı kamu binaları lokma dökümü için kullanılacaksa önceden en azından haber vermek ve izin almak gerekir. Kimi kamu kurumları hariç lokma dökümü için kimseden veya hiçbir kamu kurumundan izin almanıza gerek yok.

İzmir Dışında Lokma Dökmeye Gidiyor musunuz?

Biz daha çok İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir gibi il merkezlerinde, ilçe ve köylerinde seyyar ekiplerimiz ile lokma dökümüne gidiyoruz.

Fakat çok sayıda kişiye lokma dökümü organizasyonu yani büyük bir organizasyon olursa elbette istenilen adrese, şehre gider İzmir lokma dökümünü yaparız.