İzmir Lokma Hizmeti

İzmir Lokma Hizmeti

İzmir lokma hizmetlerimizi kendi profesyonel ekibimiz, donanımlı lokma araçlarımız ile veriyoruz.

Lokma hizmetinde, firmamızın bünyesinde sigortalı ve mesleğinde uzman personel çalışmaktadır. Bu önemlidir.

Neden? Dikkatinizi çekmek isteriz ki, bir çok lokmacı hayır lokması hizmeti verir iken gündelikçi eleman çalıştırmaktadır. Gündelikçi eleman mesleği bilmez. Hijyen koşullarını ve hizmeti meslekten olmadığı için bilmez.

Lokmanın ikramında ki örf ve adetlerimizi bilmez. Siz hayır lokması döktürme ve ikram etme görevinizi gündelikçi personele verdiğinizde her şeyi riske ediyor olabilirsiniz.

İzmir lokma Hizmeti Dikkat

izmir lokma hizmetiİster hayrınıza helva ikram edin ister pilav dağıttırın veya lokma döküm hizmeti isteyin fark etmez. Öncelikle dikkatli, bilinçli ve seçici olmanız gerekmektedir.

Neden dikkatli olmalısınız?

Merdiven altı korsanların artık lokmacı gibi davrandığına dair sizi bilgilendirmek mesleki görevimiz.

Bu korsanlar hizmet verir iken, asla sağlıklı hizmet vermeye özen göstermezler.

Elemanları meslekten olmadığı için de temizlik ve meslek özelliklerini bilmezler.

Hizmet için kullandıkları malzeme ucuz ötesi insan sağlığı için zararlıdır.

Bunlar hayati konulardır. Lokma hizmeti aldığınızda misafirlerinizin sağlığını ve hayatını ilgilendirir. Bu nedenle dikkat etmeli, seçici davranmalısınız.

Lokma Hizmeti Bilgilendirme

Nasıl bir lokma hizmeti almanıza dair bilgilendirme yapmak istiyoruz. Hizmet alacağınız firmayı nasıl seçeceğinize dair bilgi vermek bizim görevimiz.

Bu sektörde kamu denetimi yok denecek kadar sınırlı olduğundan hizmet alacağınız firmayı siz denetlemelisiniz.

Hizmet alacağınız firmanın öncelikle yasal olduğunu, vergi levhası olduğunu bilmelisiniz. Değilse korsandır. Dikkat ediniz.

Lokma Hizmeti Firmasıyız

İzmir lokma hizmetlerimiz

Lokma hizmeti firması olarak, ilk kurulduğumuz andan itibaren yasal hizmet vermeye başladık. Nazlı lokma markası ile hizmetimizi veriyoruz.

Fırıncılık mesleği ile de iç içe olduğumuzdan adeta bu işte yoğrulduk.

Lokma tatlısı, hayır için pilav veya helva yapım ve ikramı gıda olduğundan önce doğrudan insan sağlığının önemli olduğunu tüm personelimize eğitim olarak veriyoruz. Biz personelimizi dahi sizin denetiminize açık tutuyoruz.

Kullandığımız tüm ürünlerin sağlık kontrolünü, markalarını, sağlık sertifikalarını denetiminize açık hizmet veriyoruz.

Hizmetimizin tamamen her aşaması şeffaftır ve yurttaşın kontrolüne açıktır.

Lokma Hizmeti Fiyatı

Bir çok firma “ucuz lokma hizmeti” reklamı yapar. Nazlı lokma hizmetini ucuz lokma diye yapmaz. “Sağlıklı, lezzetli, hayır lokması hizmeti” bizim çalışma esasımızdır. Sağlıklı, kaliteli unun, şekerin, yağın fiyatı bellidir. Herkes evinden kullandığından bu fiyatları bilir. İzmir lokma hizmet fiyatı doğal olarak maliyeti ile belirlenir.

İzmir lokma hizmeti ucuz olsun diye maliyeti düşürecek ucuz malzemeyi asla tercih etmeyiz. İnsan sağlığını tehdit eden malzemeyi sadece ucuz diye kullanmayız. Kullanılmasını da istemeyiz. “Ucuz lokma hizmeti” veren kişi ya da kurumlara karşı da bilgilendiriyor ayrıca uyarıyor ve dikkatinizi, sağlık konusuna bir kez daha çekiyoruz.

İzmir lokma fiyatına dair daha detaylı bilgiyi, İzmir lokma fiyatı sayfamızdan edinebilirsiniz.