Lokmacı Bergama

Lokmacı Bergama

Bergama lokma firmamız lokma hizmeti veren bir firmadır. Bergama 1.573 km2’lik bir alana sahip olan ve İzmir’in alan açısından en büyük ilçesidir. Bergama ne kadar gelişirse gelişsin geçmişinden kopmayan ve kültürüne sahip çıkan bir yerdir.

Bergama lokma firması olarak kültürümüzü yaptığımız lokmalarımız ile yaşatmaya ve yaymaya çalışmaktayız. Birçok kültürün yaşamış ve hakimiyet kurduğu bu topraklar paylaşmayı ve beraber var olmayı bilen insanlarla doludur.

Lokmacı Bergama

Hayır duası almak adına yaptığımız lokmaların yüzlerde oluşturduğu tebessüm oluşturduğumuz kuvvetli bağların göstergesidir. Bu toplumun insanları gülüşlerini de üzüntülerini de ortak yaşamaktadır. Bu nedenle birimizin lokmasına hayır duası okumayı öylesine yapmayız gerçekten hissederek okuruz ve ‘Allah kabul etsin.’ deriz.

Bergama lokma oluşan bu içtenliği gönüllere lokmaları ile taşımaktadır. Bu iş bir gönül işidir. Bu nedenle lokmalar yapılırken önce lokmayı dökenin bir hayır duası ile başlaması gerekir işine. Öyle yapmalı ki lokmalarımız amacına ulaşsın.

Lokmacı Bergama

Lokmacı Bergama ustamız bu işin ehli bir kişidir. Yıllarını lokma dökmeye vermiş bir ustanın lokması elbette dillere destan niteliktedir. Yiyenin bir daha yemek istediği ve tadına doyamadığı lokmalar marifetli ustalarımızın marifetli ellerinden çıkmaktadır.

Lokmacı Bergama firmamızda sadece ustamız bu işe yıllarını vermiş değildir. Ekibimizin hepsi lokma dökmeye küçük yaşlarda başlamış ve bu işin mutfağında pişmiş kişilerdir. En ufağından en büyüğüne herkes lokmanın dökülme amacını bilir.

Bu nedenle lokmacı Bergama çalışanları işlerini büyük bir içtenlik ve samimiyetle yapmaktadır. Sunum yaparken, lokma dökerken, dağıtırken yüzlerimizden eksik etmediğimiz gülüşün kaynağı paylaşmaktır. Acımızı da sevincimizi de paylaşarak çoğalmamızdandır.

Bergama Lokma Dökümü

Bergama lokma dökümü için kullandığımız ürünlerin hepsi sağlık bakanlığı onaylıdır. Sağlık bakanlığı onayı olmayan hiçbir ürünü lokmalarımızda kullanmamaktayız. Bilinen ve tanınan markaların güvenilir ürünlerini kullanmaktayız.

Bazı firmalar merdiven altı üretilen yağı, şekeri, unu ve tuzu kullanmaktadır. Bu firmalar kimsenin sağlığını umursamamaktadır. Onların tek derdi alacakları paradır. Bu firmalar kullandıkları merdiven altı ürünler ile pek çok insanın hayatı ile oynamaktadır.

Bergama lokma dökümü firmamız denetime açık bir şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle kullandığımız ürünleri görebilirsiniz. İstediğiniz belgeyi ve evrakları sorabilirsiniz. Firmamızın bu konuda hiçbir çekingesi yoktur çünkü yasal bir firma olmanın vermiş olduğu güven ile hizmet vermekteyiz.

Bergama lokma dökümü firmamız lokma dağıtım hizmetini gezici araçlar ile yapmaktadır. Araçlarımız istediğiniz saatte ve istediğiniz yerde dağıtım yapmaktadır. İster bir okul çıkışında, ister bir cami önünde veya bir sokak başında aklınıza neresi gelirse orda lokma dağıtım hizmeti verilir.

Bergama Lokma Fiyatı

Bergama lokma fiyatı kişi sayısı esas alınarak belirlenmektedir. Kişilerin sayısının azlığı veya çokluğu fiyatı büyük oranda etkilemektedir. Ama elbette tek başına kişi sayısı fiyatı etkilememektedir. Bunun yanı sıra pek çok etken bulunmaktadır.

Bergama lokma fiyatı kullanılacak malzemelerin oranına göre de değişiklik göstermektedir. Kişi sayısına göre kullanılacak malzemelerin oranı değişmektedir. Tabi ki bu da fiyatı etkilemektedir. Fiyat değişken olabilir ama hizmetimizin kalitesi asla değişmemektedir. Her zaman en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız.

Bergama lokma fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız İzmir lokma firmamız ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle fiyat ile ilgili daha detaylı bir bilgiye sahip olursunuz.

  • Lokmacı Bergama
  • Lokmacı Bergama