Konak Lokma Hizmeti

Konak Lokma Hizmeti

Ege bölgesine ait özellikle de İzmir ile özdeşmiş bir kültürdür lokma. Acımızı ve sevincimizi paylaşmak adına dökeriz lokmaları. Konak lokma hizmeti veren firmamız acınızı da sevincinizi de dostlarınızla paylaşmanız için hizmet vermektedir.

İzmir’in her yanına lokma hizmetimizi ulaştırmaktayız. Hayır sahiplerinin bu naçizane isteklerini yerine getirmek için Konak lokma hizmeti sunmaktayız. Bu yüzden İzmir’in her ilçesine, mahallesine ve sokağına lokma döküm hizmeti yapıyoruz.

Lokma her şey için yapılır. Hiçbir çıkar uğruna değildir lokma yapmak ve dağıtmak. Çıkarsız sadece paylaş adına yapılan özünde birlik ve beraberlik olan kültürümüzü yaşatmak gönüllere seslenmek için yapılır. Konak lokma hizmeti ile sunduğumuz lokmalarımız gönüllere ulaşan sesleriniz olmaktadır.

Konak Lokma

Lokmalarımızı eskiden kapımızın önünde, bahçemizde ve evimizde dökerdik. Lokmanın başına da herkes geçmezdi. Ailemizin en marifetlisi ve eli lezzetli olanı, geleneklerinin ve göreneklerinin gereklerini bileni geçerdi. Büyük kazanlar ile kocaman kalabalıklara lokma dağıtılırdı. Konak lokma firmamız eskilerin yerini tutmaz ama kocaman kalabalıkları lokmacı ustaları ile ağırlamaktadır.

Konak Lokma

O zamanlar yapılan lokmaların tatları bile bir farklı güzeldi. Zamanından mıdır bilinmez. Belki de her şeyin yavaş yavaş kaybolup gitmesindendir şimdilerde o tadı aramamızın sebebi. Ama bu şehirlerde hala eskilerden öğrendiklerini yaşatan ve hizmetini veren Konak lokma firmamız var. O aradığınız lezzetin sırrı ustalarımızın marifetli ellerinde bulunmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışı ile firmamız siz hayır sahipleri için çalışmaktadır. Gezici araçlarımız ile istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte Konak lokma dökümü firmamız hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın yaptığı işin amacını bilmesi ile lokmacılık daha bir anlam kazanmaktadır. Böylece yapılan lokmalar amaçlarına ulaşmaktadır.

Lokmacı Konak

Lokmacı Konak firmamız hizmet verirken aklınızda oluşabilecek şüpheleri gidermeniz için denetime açık ve şeffaf bir çalışma anlayışına sahiptir. Ayrıca firmamız yasal olarak hizmet vermektedir. Yasal varlığı bulunan ve vergilerini ödeyen bir firma ile çalışmak içinizi rahatlatacaktır.

Biliyoruz ki çoğu korsan firmalar hiçbir yasal belge bulundurmadan lokma dağıtımı ve organizasyonu yapmaktadır. Bu firmalar ile bir problem yaşadığınız da varlığını bile kanıtlayamazsınız hatta suçlu konumuna dahi düşebilirsiniz. Oysa lokmacı Konak firmamız yasal varlığının gereklerine göre çalışmaktadır. Ve birçok sorumluluğu da üstlenmektedir.

Lokma firmalarına nasıl güvenirim? Güvenilir lokma firmasını nasıl bulurum? Lokma hizmeti veren firmalarda nelere dikkat etmeliyim? Aklınızda bu ve bunlara benzer elbette birçok soru bulunmaktadır. Lokmacı Konak firmamız aklınızdakileri gidermek için dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda belirtmektedir;

 • Hizmet alacağınız firma yasal olmalıdır.
 • Denetime açık ve şeffaf bir çalışma yapmalıdır.
 • Lokma dökmek için kullanılacak malzemelerin sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir.
 • Sağlık koşullarına uygun ve hijyenik bir çalışma ortamı oluşturulmalıdır.
 • Lokma hizmeti veren firmanın çalışanları günlük elemanlardan oluşmamalıdır. Firma bünyesinde daimi hizmet veren kişiler olmalıdır.
 • Hizmet veren kişilerin güler yüzlü, sıcak, içten ve saygılı bir çalışma anlayışına sahip olmaları gerekir. Memnuniyet açısından oldukça önemlidir.
 • Korsan firmalara dikkat edilmelidir. Bu firmaların eline düşmemek için etraflıca ve sağlam bir araştırma şarttır.
 • Bazı firmaların varlıkları sadece internet üzerinden bulunmaktadır. Gerçekte hiçbir varlıkları bulunmamaktadır. Böyle dolandırıcı firmaların tuzaklarına düşmemek için hizmet alacağınız firmayı her alanda öğrenmelisiniz.
 • Hizmet verecek olan firmanın gelenek ve göreneklere uygun bir şekilde lokma dökümü yapması önemlidir.
 • Profesyonel ve nitelikli bir hizmet sunulması önemlidir.
 • Lokma dökümü sonrası çevrede oluşan kirliliği temizlemesi, çevreyi de önemseyen firmalar ile çalışılmalıdır.

Lokma firmaları hakkında söyleyeceklerimiz bahsetmiş olduğumuz gibidir. Firmamız dikkat etmeniz gereken noktaların hepsini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Eğer hizmet alacağınız firmalarda yukarda bahsedilenlerden biri dahi yoksa bile o firmalardan hizmet almayınız.

Konak Lokma Fiyatı

Konak lokma fiyatı kişi sayısına göre değişmektedir. Hizmet verilecek olan kişi sayısının yoğunluğuna göre fiyat değişmektedir. Buna göre azalmakta veya yükselmektedir. Fiyatlarımız da değişme olsa dahi hizmeti kalitemiz her zaman aynıdır.

Konak lokma fiyatı belirlenirken kullanılacak olan malzeme miktarına göre de değişmektedir. Kişi sayısı fazla olduğunda kullanılacak malzeme fazla olmaktadır, az olduğunda ise kullanılan malzeme miktarı da az olacaktır. Dolayısıyla kullanılan malzeme de fiyatı etkilemektedir.

Konak lokma fiyatı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz firmamıza ulaşmanızı tavsiye ederiz. Böylece aklınıza takılanları gidermiş olursunuz.

 • Konak Lokma Hizmeti
 • Konak Lokma Hizmeti