Mevlit Lokması

Mevlit Lokması

Mevlit lokması, Süleyman Çelebi tarafından yazılan, Hazreti Muhammed’in yaşamı, kişiliğini anlatan ilahiler eşliğinde, hayra ikram edilen hamur lokma tatlısına mevlit lokması denir.

Mevlit, İslam dinine göre dini bir törendir. Mevlit lokması bu dini örende konuklara sunulan lokma tatlısıdır.

Mevlit lokması hizmeti için Nazlı lokma firması tecrübeli personel ve Mevlit okutulacak özel ses cihazı donanımlı araç ile hizmet sunmaktadır.

Bazen yüzlerce insanın bir arada olduğu Mevlit töreninde orada olan yüzlerce insana aynı anda Mevlit lokması yaparak servis etmek profesyonel nitelik gerektirmektedir.

Mevlit Lokması Hizmeti

Mevlit Lokması

Mevlit lokması hizmeti almak istediğinizde Nazlı lokma firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sonrası hizmetin tümü firmamız tarafından yapılmaktadır.

Mevlit lokmasının fındık lokma mı, halka lokma mı, üstüne özel garnitür isteyip istemediğinizi yanında içecek sunulup sunulmayacağı size sorularak detaylı bilgi alınır.

Mevlit lokması hizmetini evde, iş yerinde, cami de, okulda veya nerede isterseniz orada sunuyoruz. Bize adres ve saat bildirmeniz önemlidir.

Siz kaç kişilik lokmayı nerede nasıl istediğinizi söyledikten sonra biz malzemeyi alıyor, ilahileri hazırlıyor ve adresinizde hiç el değmeden Mevlit lokmasını hazırlayarak servis ediyoruz.

Mevlit Lokması Fiyatı

Mevlit Lokması Fiyatı

Öncelikle Mevlit lokması fiyatı ücretsiz olup hayra ikram edilen hizmettir. Burada fiyat diye anlatılan Mevlit lokması tatlısını adınıza, hayrınıza yapan firmaya ödenen ücret ifade edilmektedir.

250(iki yüz elli) kişilik mevlit lokması fiyatı farklı 1000(bin) kişilik mevlit lokması fiyatı farklı olduğundan siz mevlit lokması hizmeti almak istediğinizde bizden detay bilgi sonrası fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmet verilecek kişi sayısı arttıkça firmamızın mevlit lokması fiyatı daha da uygun olmaktadır. Çoğu zamanda kampanya yaptığımızdan daha ekonomik fiyata hizmet verilmektedir.

Biz un, şeker, yağ ve diğer tüm malzemelerde sağlık bakanlığı onaylı, kalitesi tescilli ürünler kullandığımızdan ucuz mevlit fiyatı değil değerinde hizmet bedeli fiyatı size bilgi ve teklif olarak sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimiz için Nazlı İzmir lokma sayfamızı ekibimize dair bilgi için lokmacı sayfamızı ve bizim ile irtibat için İzmir lokma telefon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.